Let op: velden met een * zijn verplicht
Met dit formulier kunt u met DigiD subsidie aanvragen via het Isolatiefonds van de gemeente Blaricum. Vergeet niet om alle bewijsstukken bij de hand te hebben voordat u uw aanvraag begint. Na het indienen van uw aanvraag neemt de gemeente contact met u op.
Vraagt u subsidie aan voordat u de maatregelen (laat) uitvoeren? Dan moet u in elk geval de offerte van de aannemer bijvoegen. Andere bijlagen zijn ook mogelijk, maar niet verplicht.
Hebben de isolatiemaatregelen al plaatsgevonden? Dan moet u in elk geval een foto uploaden van de maatregel(en) en een betalingsbewijs indienen. De andere bewijsstukken verschillen per aanvraag. U hoeft alleen bij te voegen wat voor uw aanvraag relevant is. Dit kan zijn:
Wij gebruiken uw gegevens uitsluitend voor het behandelen van uw aanvraag. We bewaren ze niet langer dan noodzakelijk. Meer informatie over ons privacybeleid.
Bij het invullen van dit formulier heeft u DigiD nodig. Heeft u geen DigiD? U kunt uw DigiD-inlogcode aanvragen op www.digid.nl. U kunt hier ook terecht voor vragen en antwoorden.